SILVER & METAL / Silver / Cigarretui 2862014
nr 286 2014
Cigarretui
Lenght: ()
Silver, Frankrike, 1800-tal
Estimate:
2500
Sold:
SEK 2200
Auction date:
Monday November 17 2003
at 18:00:00
- Bid history
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.